Press "Enter" to skip to content

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego sprzętu komputerowego?

Naprawa tabletów

Prowadzony przez ekspertów Zefix serwis tabletów obejmuje uszkodzenia urządzeń spowodowanych ich wadami i typowymi problemami z szeroko rozumianą elektroniką urządzeń, szkody będące następstwem nieszczęśliwych wypadków, jak również problemy z oprogramowaniem urządzeń wszystkich producentów, niekoniecznie oferujących swoje produkty na rynku polskim.

Naprawa tabletów prowadzona jest bezpośrednio przez serwis tabletów, którego siedzibą jest miasto Olsztyn. Jeśli Klientowi znana jest przyczyna uszkodzenia, na przykład zalanie, podanie tej informacji znacznie przyspieszy pracę i zmniejszy jej koszty. W przypadku zalania urządzenia bardzo często możliwe jest przywrócenie przez serwis tabletów pełnej sprawności urządzenia. Pozostałe naprawy mogą być związane z uszkodzeniem poszczególnych elementów i naprawa tabletów w takim przypadku uzależniona jest od zgody klienta na poniesienie kosztów oszacowanych na etapie diagnozy problemu.

Naprawa tabletów wykonywana przez centrum naprawy komputerów Zefix oznacza ponadto próbę odzyskania danych z urządzenia, jeśli klient wyrazi taka wolę. Efekt starań w tym zakresie może być pozytywny nawet w sytuacji, kiedy tablet doznał bardzo poważnych uszkodzeń mechanicznych bądź został zalany.

Naprawa monitorów

Serwis monitorów wykonywany przez zespół ekspertów obejmuje miasto Olsztyn i jego okolice. Na tym terenie specjaliści mogą dojechać bezpośrednio do Klienta by na miejscu zdiagnozować wstępnie problem i określić, czy naprawa monitorów będzie mogła odbyć się na miejscu, czy serwis monitorów będzie musiał zostać przeprowadzony w laboratorium, czy też urządzenie nie nadaje się już do naprawy i ponownego użycia. Alternatywną metodą skorzystania z oferty firmy jest dostarczenie urządzenia samodzielnie do siedziby firmy, gdzie zlokalizowany jest serwis monitorów oraz inne usługi Zefix.

Naprawa monitorów może być wykonywana na urządzeniach klasycznych CRT i nowoczesnych panelach ciekłokrystalicznych wykonanych w dowolnej technologii szczegółowej. Nie ma też znaczenia typ złącza, jakim monitor komunikuje się z komputerem. Specjaliści Zefix.pl są w stanie zdiagnozować urządzenia każdego producenta, w tym także monitory najwyższej klasy przeznaczone dla profesjonalistów pracujących z grafiką.

W przypadku uszkodzenia monitora w stopniu sprawiającym, że naprawa monitorów jest niemożliwa lub nieopłacalna, serwis monitorów jest w stanie polecić nowe urządzenie odpowiednie do potrzeb klienta.

serwis komputerow w olsztynie

Naprawa drukarek

Zespół Zefix wykonuje kompletny serwis drukarek, co oznacza, że możliwe jest uzyskanie pomocy na każdym etapie kupowania drukarki. Ze specjalistami firmy można się skontaktować, kiedy Klient zaczyna myśleć o zakupie drukarki i próbuje wybrać dla siebie optymalny model, można uzyskać pomoc w zakresie rozpoczęcia prawidłowego eksploatowania urządzenia, jak również można zgłaszać wszelkie problemy z wadliwym działaniem sprzętu i liczyć na ich szybkie usunięcie.

Olsztyn jest miejscem, w którym naprawa drukarek jest prowadzona przez naszą firmę. Należy rozumieć przez to, że specjaliści Zefix mogą prowadzić na terenie miasta i jego okolic serwis drukarek w miejscu wyznaczonym przez klienta, jak również możliwe jest odstawienie urządzenia bezpośrednio do laboratoriów/warsztatów firmy mieszczących się w jej siedzibie. Koszt naprawy i jej przewidywany czas są prezentowane klientowi przed rozpoczęciem pracy, a jeśli koszt działań serwisu miałby być niewspółmierny w stosunku do zakupu nowego urządzenia, taka opcja także zostanie przekazana Klientowi.

Naprawa drukarek może być przeprowadzona na dowolnym urządzeniu dowolnego typu i dowolnej firmy. Serwis drukarek obejmuje też urządzenia wielofunkcyjne.